O NAS

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 1 grudnia 2016r. nastąpiła konsolidacja Kolejowego Przedsiębiorstwa Turystyczno - Wypoczynkowego "Natura Tour" sp. z o.o.  oraz "CS Szkolenie i Doradztwo" sp. z o.o..


Powstała w ten sposób "CS NATURA TOUR" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


Działając ze zdwojoną siłą, posiadając wieloletnie doświadczenie oraz przede wszystkim nowe pomysły chcemy aby marka "CS Natura Tour" stała się synonimem profesjonalizmu, usług na najwyższym poziomie i dbałości o każdego klienta.

licencja maszynisty

Zajmujemy się organizacją i profesjonalną obsługą konferencji, szkoleń, zjazdów integracyjnych, narad, a także imprez okolicznościowych. Nasi klienci z powodzeniem wykorzystują szeroką ofertę „CS” korzystając z bogato wyposażonych sal szkoleniowych i konferencyjnych, profesjonalnej kadry szkoleniowej, a także z eleganckiej bazy noclegowej.

 

W swojej działalności „CS Natura Tour” kieruje się rzeczywistymi potrzebami klienta i w zależności od jego oczekiwań dostarcza kompleksową ofertę dydaktyczną i szkoleniową. Oferujemy szeroki zakres usług w kształceniu i rozwoju kadr. Przygotowane przez nas programy szkoleniowe łączą Państwa oczekiwania i plany rozwoju kadr z naszym potencjałem wiedzy i doświadczeniem organizacyjnym.

 

Rodzaje szkoleń:

Szkolenia zamknięte - przygotowane ściśle pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki właściwie przeprowadzonej analizie oraz zidentyfikowaniu kluczowych zagadnień, realizujemy szkolenia „na miarę” Państwa potrzeb.

Szkolenia otwarte – adresowane są do wybranych grup pracowników z różnych przedsiębiorstw. Program przygotowany jest w sposób uniwersalny i bardzo wszechstronny, tak aby spełniał oczekiwania każdego uczestnika. Taki sposób szkolenia oprócz korzyści wynikających z nabytej wiedzy, dodatkowo stwarza możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Co nas wyróżnia:

 

  • PIFS

 

Nasza firma znajduje się w gronie podmiotów wchodzących w skład Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

 

 

 

 

 

  • SOLIDNA FIRMA

 

Posiadamy certyfikat SOLIDNA FIRMA 2016

 

 

 

 

 

 

  • WUP

 

Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00258/2005 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„CS Natura Tour” Sp. z o.o. znajduje się na pierwszym miejscu w Rejestrze ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów, który jest prowadzony przez Prezesa UTK.

 

licencja maszynisty
licencja maszynisty
licencja maszynisty

RODO - klauzula informacyjna