Symulator EP09 w CSID

Funkcjonalność

Symulator wyposażony jest w nowoczesny system komputerowej generacji obrazu . Układ projekcyjny zapewnia doskonały, zbliżony do rzeczywistego obraz widziany przez przednią szybę kabiny. W trakcie symulowanej jazdy możliwa jest zmiana warunków atmosferycznych i widzialności. Możliwy jest również wybór pory doby i pory roku.

 

W symulatorze zapewniona jest pełna symulacja efektów dźwiękowych słyszalnych wewnątrz rzeczywistej kabiny lokomotywy.

 

Możemy też programować symulacje awarii i niesprawności instalacji lokomotywy i pociągu, a także rejestrować dowolne parametry w trakcie symulowanej jazdy.

Oprogramowanie

Oprogramowanie symulatora umożliwia łatwe zmiany oznakowania linii kolejowej, ustawienia nieruchomych przeszkód na torze oraz ruchomych obiektów na przejazdach z możliwością symulacji kolizji z tymi przeszkodami.

W wirtualnym środowisku kolejowym można umieszczać "pociągi widma", dla zainscenizowania wszystkich normalnych i nienormalnych sytuacji ruchowych łącznie z katastrofami. Wzbogaca to znacznie złudzenie rzeczywistości.

 

 

 

W trakcie symulowanej jazdy ustawianie dróg przebiegu na poszczególnych stacjach jest automatycznie związane z ustawianiem prawidłowych wskazań sygnalizatorów w sposób analogiczny jak w urządzeniach "srk" najnowszej generacji, przy czym wskazanie każdego sygnalizatora można dowolnie zmienić, symulując w ten sposób awarię.

Symulator lokomotywy 

dostępny dla każdego!

Zadzwoń i umów się na jazdę.

Kompleksowy symulator lokomotywy elektrycznej serii EP09 przeznaczony jest do szkolenia maszynistów kolejowych pociągów pasażerskich i towarowych, jak również treningu umiejętności bardziej zaawansowanych, niezbędnych w sytuacjach awaryjnych i niebezpiecznych​

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now